7 gün 24 saat kesintisiz hizmet

Sağlık Turizmi

Sağlık Turizmi

Özellikle diş tedavilerinin yurt dışında maliyetlerinin yüksek olması ve fiyat kalite performansının kalite lehinde olması Türiye'yi cazip hale getiriyor.

Özellikle yurt dışından gelen hastaların Türkiye’de kalacağı süreyi göz önünde bulundurarak implant  ve her türlü estetik protezler de dahil olmak üzere tüm diş tedavi hizmetlerinin en hızlı şekilde tamamlanması için tedavi planlaması titizlikle yapılmalıdır.

Ülkemizde verilen tüm diş tedavi hizmetlerinde herhangi bir sorun yaşanması halinde, hastanın memnuniyeti için hizmet tekrarı yapılmalıdır.

Önemli bir jeotermal kuşak üzerinde yer alan ülkemiz kaynak zenginliği ve potansiyeli açısından dünyada ilk yedi ülke arasına girmektedir. Bu sebeple Sağlık Turizmi denilince Türkiye akla gelen ilk ülkelerin başındadır.Türkiye içerisinde en önemli turistik mekanlardan birisi de Adana'dır. Yurt dışından gelen hastaların tedavi süresince Adana'da konaklama ve turistik yerlerin tanınmasına vesile olmak sektörün gelişimine ciddi katkı sağlayacaktır. Yurt dışında diş tedavi hizmetlerinin Türkiye’ye göre çok daha pahalı olduğunun farkındayız. Diş tedavileri ve turistik amaçlarla Adana'ya tüm Dünya’yı bekliyoruz.

                       

Galeri


Facebook Twitter Google+ LinkedIn Pinterest Addthis